Home Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.08
Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.08
Article Number:
T121.420.47.051.08
    Color Case
    silver
    Color Strap
    brown/beige
    Strap Material
    Leather, Silicone/Rubber
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    47 mm
    Thickness
    16 mm
    Width Strap
    23 mm
💌 10% discount with newsletter subscription