Home Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.06
Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.06
Article Number:
T121.420.47.051.06
    Color Case
    silver
    Color Strap
    blue/turquoise
    Strap Material
    Silicone/Rubber, Textile (Nato Band)
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    47 mm
    Thickness
    16 mm
    Width Strap
    23 mm
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
Top
Review by Jhoanny R. Wednesday, February 8, 2023
  • Quality
Recomendé
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription