Home Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.07
Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.07
Article Number:
T121.420.47.051.07
  • Gender
    Men's
    Product type
    Watches
    Display
    analog and digital
    Color Case
    silver
    Color Strap
    brown/beige
    Color Dial
    black, Display
    Strap Material
    Silicone/Rubber, Textile (Nato Band)
    Case Material
    Titanium
    Crystal
    Sapphire crystal
    Movement
    Solar
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Buckle
    Features
    Diameter
    47 mm
    Thickness
    16 mm
    Width Strap
    23 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    ETA E32.001
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
    CH-9326 Horn
Customer Ratings
1 Ratings
4.4
0%
100%
0%
0%
0%
Tecnologia al polso
Review by Tony Saturday, February 25, 2023
  • Design
  • Price-Performance
  • Quality
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
4.4
0%
100%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription