Home Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.03
Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.03
Article Number:
T121.420.47.051.03
    Color Case
    black
    Color Strap
    black
    Strap Material
    Silicone/Rubber
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    47 mm
    Thickness
    16 mm
    Width Strap
    23 mm
Customer Ratings
5 Ratings
4.9
80%
20%
0%
0%
0%
Nachfolgemodell auch Top
Review by Markus Friday, December 22, 2023
Customer Ratings
5 Ratings
4.9
80%
20%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription