Home Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.02
Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.02
Article Number:
T121.420.47.051.02
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    black
    Strap Material
    Silicone/Rubber
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    47 mm
    Thickness
    16 mm
    Width Strap
    23 mm
Customer Ratings
2 Ratings
5.0
67%
33%
0%
0%
0%
Prachtstück von einer Uhr
Review by Fan Sunday, December 26, 2021
  • Quality
Wundervoll und sehr empfehlenswert
To the reviews
Customer Ratings
2 Ratings
5.0
67%
33%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription