Home Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.04
Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.47.051.04
Article Number:
T121.420.47.051.04
    Color Case
    black
    Color Strap
    black
    Strap Material
    Silicone/Rubber
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    47 mm
    Thickness
    16 mm
    Width Strap
    23 mm
Customer Ratings
2 Ratings
4.7
50%
50%
0%
0%
0%
Montres
Review by Nuno Saturday, January 28, 2023
  • Quality
Très content
To the reviews
Customer Ratings
2 Ratings
4.7
50%
50%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription