Home Tissot Chrono XL - T116.617.22.091.00
Tissot Chrono XL - T116.617.22.091.00
Article Number:
T116.617.22.091.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    silver, gold
    Color Dial
    green
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    45 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
Customer Ratings
4 Ratings
4.8
75%
25%
0%
0%
0%
Top Uhr
Review by Daniel Fritsche Friday, January 26, 2024
  • Quality
Klasse Tissot Uhr
To the reviews
Customer Ratings
4 Ratings
4.8
75%
25%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription