Home Tissot Chrono XL Classic - T116.617.11.057.01
Tissot Chrono XL Classic - T116.617.11.057.01
Article Number:
T116.617.11.057.01
    Color Dial
    black
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    45 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
Customer Ratings
4 Ratings
4.9
75%
25%
0%
0%
0%
Tissot Chrono XL Classic
Review by A.Schmidt Thursday, December 30, 2021
  • Quality
Mein Mann ist ein grosser Tissot Fan- Qualität u Design perfekt und erst noch preisgünstig.
To the reviews
Customer Ratings
4 Ratings
4.9
75%
25%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription