Home Tissot Chrono XL Classic - T116.617.11.092.00
Tissot Chrono XL Classic - T116.617.11.092.00
Article Number:
T116.617.11.092.00
    Color Dial
    green
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    45 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
Tissot
Review by Lionel Wednesday, August 2, 2023
  • Quality
Très bonne finition. Le cadran est parfait pour une taille XL
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription