Home Tissot Chrono XL Classic - T116.617.11.047.01
Tissot Chrono XL Classic - T116.617.11.047.01
Article Number:
T116.617.11.047.01
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    45 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
Customer Ratings
20 Ratings
4.9
70%
30%
0%
0%
0%
EXCELLENTE
Review by Fernand Wednesday, January 3, 2024
  • Quality
Très belle montre, je recommande à ceux qui aiment encore
ces objets sans éléctronique....
To the reviews
Customer Ratings
20 Ratings
4.9
70%
30%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription