Home Tissot Chrono XL - T116.617.22.041.00
Tissot Chrono XL - T116.617.22.041.00
Article Number:
T116.617.22.041.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    silver, gold
    Color Dial
    blue/turquoise
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    45 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
Customer Ratings
5 Ratings
4.7
60%
40%
0%
0%
0%
Top Uhr
Review by Alex Saturday, January 13, 2024
  • Quality
Top super schöne und gute Uhr legt angenehm am Handgelenk
To the reviews
Customer Ratings
5 Ratings
4.7
60%
40%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription