Home Mido Commander Gradient - M021.407.33.411.01
Mido Commander Gradient - M021.407.33.411.01
Article Number:
M021.407.33.411.01
  • Gender
    Men's
    Color Case
    gold
    Color Strap
    black
    Color Dial
    black
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Features
    Date
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
💌 10% discount with newsletter subscription