Home Mido Commander Gradient - M021.407.18.411.00
Mido Commander Gradient - M021.407.18.411.00
Article Number:
M021.407.18.411.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    blue/turquoise
    Color Dial
    blue/turquoise
    Strap Material
    Textile (Nato Band)
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Features
    Date
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
💌 10% discount with newsletter subscription