Home Mido Commander Gradient - M021.407.21.411.00
Mido Commander Gradient - M021.407.21.411.00
Article Number:
M021.407.21.411.00
    Color Dial
    brown/beige
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Features
    Date
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
💌 10% discount with newsletter subscription