Home Balmain Be Balmain Moonphase - B4598.33.22
Balmain Be Balmain Moonphase - B4598.33.22
Article Number:
B4598.33.22
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    silver, rosegold
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    8 mm
💌 10% discount with newsletter subscription