Home Balmain Be Balmain Moonphase - B4591.33.12
Balmain Be Balmain Moonphase - B4591.33.12
Article Number:
B4591.33.12
  • Gender
    Ladies'
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date, Moon phase
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    8 mm
💌 10% discount with newsletter subscription