Home Balmain Be Balmain Moonphase - B4591.33.22
Balmain Be Balmain Moonphase - B4591.33.22
Article Number:
B4591.33.22
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    8 mm
💌 10% discount with newsletter subscription