Home Balmain Be Balmain Moonphase - B4590.33.22
Balmain Be Balmain Moonphase - B4590.33.22
Article Number:
B4590.33.22
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    gold
    Color Strap
    gold
    Color Dial
    white
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date, Moon phase
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    8 mm
💌 10% discount with newsletter subscription