Home Mondaine Classic 30 Vegan - A658.30323.16SBBV
Mondaine Classic 30 Vegan - A658.30323.16SBBV
Article Number:
A658.30323.16SBBV
CHF229.00
or from %advice%/Month info
Qty
  • Ein perfekt ausbalanciertes und nachhaltiges Design.
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    black
    Color Dial
    white
    Strap Material
    Vegan leather
    Case Material
    Stainless steel
    Crystal
    Mineral crystal
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    30 m / 3 bar
    Clasp
    Buckle
    Diameter
    30 mm
    Thickness
    7 mm
    Width Strap
    16 mm
💌 10% discount with newsletter subscription