Home Mido Ocean Star GMT - M026.629.22.051.00
Mido Ocean Star GMT - M026.629.22.051.00
Article Number:
M026.629.22.051.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    silver, rosegold
    Color Dial
    black
    Water Resistance
    200 m / 20 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    GMT
    Subject
    Diving Watches
    Diameter
    44 mm
    Thickness
    13 mm
    Width Strap
    22 mm
💌 10% discount with newsletter subscription