Home Mido Multifort Patrimony - M040.407.36.060.00
Mido Multifort Patrimony - M040.407.36.060.00
Article Number:
M040.407.36.060.00
  • Gender
    Men's
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    brown/beige
    Color Dial
    black
    Strap Material
    Leather
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    12 mm
    Width Strap
    19 mm
💌 10% discount with newsletter subscription