Home Mido Multifort Patrimony - M040.407.16.060.00
Mido Multifort Patrimony - M040.407.16.060.00
Article Number:
M040.407.16.060.00
    Color Strap
    black
    Color Dial
    gray/anthracite
    Strap Material
    Leather
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    12 mm
    Width Strap
    19 mm
    CH-9326 Horn
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
Magnifique montre vintage
Review by Mousse Wednesday, August 7, 2019
  • Design
  • Price-Performance
  • Quality
Superbe montre au look vintage, très belle finition et grande réserve de marche.
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription