Home Mido Commander - M021.431.11.031.00
Mido Commander - M021.431.11.031.00
Article Number:
M021.431.11.031.00
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres)
  • International 5 year warranty with manufacturer warranty card/booklet
💌 10% discount with newsletter subscription