Home Mido Commander 20th Anniversary "inspired by architecture" Limited Edition - M021.431.11.061.02
Mido Commander 20th Anniversary "inspired by architecture" Limited Edition - M021.431.11.061.02
Article Number:
M021.431.11.061.02
    Color Dial
    gray/anthracite
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), Limited edition
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
  • International 5 year warranty with manufacturer warranty card/booklet
💌 10% discount with newsletter subscription