Home Mido Commander Datoday - M021.430.11.061.00
Mido Commander Datoday - M021.430.11.061.00
Article Number:
M021.430.11.061.00
    Color Dial
    gray/anthracite
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
💌 10% discount with newsletter subscription