Home Mido Commander Datoday - M021.430.11.031.00
Mido Commander Datoday - M021.430.11.031.00
Article Number:
M021.430.11.031.00
  • Gender
    Men's
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
💌 10% discount with newsletter subscription