Home Certina DS-8 Lady (31 mm) - C045.010.22.031.00
Certina DS-8 Lady (31 mm) - C045.010.22.031.00
Article Number:
C045.010.22.031.00
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    silver, gold
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    31 mm
    Thickness
    8 mm
    Width Strap
    16 mm
💌 10% discount with newsletter subscription