Home Certina DS-1 Powermatic 80 - C029.807.11.041.02
Certina DS-1 Powermatic 80 - C029.807.11.041.02
Article Number:
C029.807.11.041.02
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Double-fold deployant clasp
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Additional textie strap
💌 10% discount with newsletter subscription