Home Certina DS-1 Powermatic 80 - C029.807.11.031.02
Certina DS-1 Powermatic 80 - C029.807.11.031.02
Article Number:
C029.807.11.031.02
  • Gender
    Men's
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
    CH-9326 Horn
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
Belle pièce!!
Review by Márcio Sunday, February 26, 2023
  • Design
  • Price-Performance
  • Quality
2 Montre en 1 avec ces deux bracelets échangeables!
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription