Home Balmain Elegance Chic - B7699.33.82
Balmain Elegance Chic - B7699.33.82
Article Number:
B7699.33.82
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    rosegold
    Color Dial
    pearl
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    30 m / 3 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    5 mm
💌 10% discount with newsletter subscription