Home Balmain Elegance Chic - B7691.33.16
Balmain Elegance Chic - B7691.33.16
Article Number:
B7691.33.16
  • Gender
    Ladies'
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    30 m / 3 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    5 mm
💌 10% discount with newsletter subscription