Home Balmain Eirini - B4388.33.25
Balmain Eirini - B4388.33.25
Article Number:
B4388.33.25
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    silver, rosegold
    Color Dial
    white
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    30 m / 3 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Length case
    33 mm
    Width case
    25 mm
    Thickness
    7 mm
💌 10% discount with newsletter subscription