Home Tissot T-Race Powermatic 80 - T141.807.11.041.00
Tissot T-Race Powermatic 80 - T141.807.11.041.00
Article Number:
T141.807.11.041.00
CHF695.00
or from %advice%/Month info
Qty
    Der bei den Tissot T-Race Powermatic 80 40mm Modellen mit ...
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Diameter
    41 mm
    Thickness
    13 mm
💌 10% discount with newsletter subscription