Home Tissot T-My Lady Automatic - T132.007.11.336.00
Tissot T-My Lady Automatic - T132.007.11.336.00
Article Number:
T132.007.11.336.00
-35%
CHF549.50
was CHF845.00
or from %advice%/Month info
Qty
  • Gender
    Ladies'
    Color Dial
    pink
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Features
    Date
    Diameter
    29 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    15 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Additional leather strap
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
💌 10% discount with newsletter subscription