Home Tissot PRX Digital (40 mm) - T137.463.11.050.00
Tissot PRX Digital (40 mm) - T137.463.11.050.00
Article Number:
T137.463.11.050.00
-40%
CHF195.00
was CHF325.00
  • Gender
    Ladies', Men's
    Product type
    Watches
    Display
    digital
    Color Dial
    black
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
    CH-9326 Horn
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
50%
50%
0%
0%
0%
Top
Review by rato Monday, September 25, 2023
  • Design
  • Price-Performance
  • Quality
Perfekt.
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
50%
50%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription