Home Tissot PRX Digital (35 mm) - T137.263.11.030.00
Tissot PRX Digital (35 mm) - T137.263.11.030.00
Article Number:
T137.263.11.030.00
-40%
CHF195.00
was CHF325.00
or from %advice%/Month info
Qty
  • Gender
    Ladies'
    Product type
    Watches
    Display
    digital
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Diameter
    35 mm
    Thickness
    11 mm
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
💌 10% discount with newsletter subscription