Home Tissot PRX (25 mm) - T137.010.33.506.00
Tissot PRX (25 mm) - T137.010.33.506.00
Article Number:
T137.010.33.506.00
CHF475.00
or from %advice%/Month info
Qty
  • The new PRX 25mm is a perfect combination of 70s charm and sophisticated design - the ideal versatile eye-catcher. This model is a true reflection of craftsmanship and innovation. Powered by a reliable quartz movement with an end-of-life (EOL) indicator, it offers the convenience of a ...
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    rosegold
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Diameter
    25 mm
    Thickness
    9 mm
💌 10% discount with newsletter subscription