Home Tissot Heritage Porto Machanical - T128.505.16.012.00
Tissot Heritage Porto Machanical - T128.505.16.012.00
Article Number:
T128.505.16.012.00
-50%
CHF532.50
was CHF1,065.00
or from %advice%/Month info
Qty
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    black
    Color Dial
    white
    Strap Material
    Leather
    Movement
    Mechanical (handwinding)
    Water Resistance
    30 m / 3 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Length case
    42 mm
    Width case
    31 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    16 mm
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
💌 10% discount with newsletter subscription