Home Tissot Classic Dream - T129.410.22.031.00
Tissot Classic Dream - T129.410.22.031.00
Article Number:
T129.410.22.031.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    silver, gold
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    8 mm
    Width Strap
    22 mm
💌 10% discount with newsletter subscription