Home Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 Skeleton (39 mm) - T139.836.11.048.00
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 Skeleton (39 mm) - T139.836.11.048.00
Article Number:
T139.836.11.048.00
CHF895.00
or from %advice%/Month info
Qty
    Achten Sie auf das glatte, ...
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Subject
    Skellett
    Diameter
    39 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
💌 10% discount with newsletter subscription