Home Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 (42 mm) - T139.407.22.038.00
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 (42 mm) - T139.407.22.038.00
Article Number:
T139.407.22.038.00
CHF865.00
or from %advice%/Month info
Qty
    Neu aufgelegt und ...
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    silver, rosegold
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
💌 10% discount with newsletter subscription