Home Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 (39 mm) - T139.807.11.048.00
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 (39 mm) - T139.807.11.048.00
Article Number:
T139.807.11.048.00
-40%
CHF477.00
was CHF795.00
  • Gender
    Ladies', Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Diameter
    39 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
    CH-9326 Horn
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
Montre
Review by Jasna Wednesday, August 2, 2023
  • Design
  • Price-Performance
  • Quality
Elle est jolie !
To the reviews
Customer Ratings
1 Ratings
5.0
100%
0%
0%
0%
0%
💌 10% discount with newsletter subscription