Home Swiss Military by Chrono Quartz - SM30200.10
Swiss Military by Chrono Quartz - SM30200.10
Article Number:
SM30200.10
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    black
    Color Dial
    black
    Strap Material
    Leather
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Buckle
    Features
    Date
    Diameter
    39 mm
    Thickness
    9 mm
  • International 5 year warranty with manufacturer warranty card/booklet
💌 10% discount with newsletter subscription