Home Swiss Military by Chrono Automatic - SMA34085.11
Swiss Military by Chrono Automatic - SMA34085.11
Article Number:
SMA34085.11
  • Gender
    Men's
    Color Case
    gold
    Color Strap
    gold
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
  • International 5 year warranty with manufacturer warranty card/booklet
💌 10% discount with newsletter subscription