Home Mido Multifort Skeleton Vertigo - M038.436.11.061.00
Mido Multifort Skeleton Vertigo - M038.436.11.061.00
Article Number:
M038.436.11.061.00
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    gray/anthracite
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Subject
    Skellett
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Kaliber 80.631
💌 10% discount with newsletter subscription