Home Mido Multifort Powerwind - M040.407.33.027.00
Mido Multifort Powerwind - M040.407.33.027.00
Article Number:
M040.407.33.027.00
  • Gender
    Men's
    Color Case
    gold
    Color Strap
    gold
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    12 mm
    Width Strap
    19 mm
💌 10% discount with newsletter subscription