Home Mido Multifort Gent - M005.430.11.031.80
Mido Multifort Gent - M005.430.11.031.80
Article Number:
M005.430.11.031.80
  • Gender
    Men's
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Kaliber C07.621
💌 10% discount with newsletter subscription