Home Mido Multifort Freeze - M038.430.11.041.00
Mido Multifort Freeze - M038.430.11.041.00
Article Number:
M038.430.11.041.00
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    22 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Screw Down Crown
    Automatik Mido Kaliber 80 (Basis ETA C07.621)
💌 10% discount with newsletter subscription