Home Mido Commander BigDate - M021.626.22.061.00
Mido Commander BigDate - M021.626.22.061.00
Article Number:
M021.626.22.061.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    rosegold
    Color Dial
    gray/anthracite
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    12 mm
    Width Strap
    22 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Automatik Mido Kaliber 80 (Basis ETA C07.651)
💌 10% discount with newsletter subscription