Home Mido Belluna Royal Lady - M024.307.33.036.00
Mido Belluna Royal Lady - M024.307.33.036.00
Article Number:
M024.307.33.036.00
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    rosegold
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Features
    Date
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    10 mm
    Width Strap
    16 mm
💌 10% discount with newsletter subscription